Lampa wisząca LED, złota, elegancka, zakrzywiona, ciepłe białe światło, płatek złota MELINDA złota PaulNeuhaus - 8292-12
Opis
Wprowadź luksus do swojego domu z lampą wiszącą LED
Imponujący element przyciągający wzrok rozjaśnia Twoje mieszkanie: lampa wisząca LED zachwyca nowoczesnym i eleganckim wyglądem, a jej ciepła, biała barwa światła tworzy przytulną, przyjemną atmosferę w domu. Lampa wisząca jest również wyposażona w technologię Simply Dim, która umożliwia przyciemnienie jasności lampy za pomocą istniejącego włącznika światła, niezależnie od tego, czy jest to przełącznik dwustabilny, wyłącznik pociągany, wyłącznik sznurkowy czy wyłącznik ścienny.
Technologia Simply Dim dla idealnego oświetlenia
Sterownik Simply Dim steruje jasnością za pomocą impulsu przełączającego, dzięki czemu natężenie światła lampy można regulować w sposób ciągły w zakresie od 100% do 10%. Jeżeli światło zostanie ponownie włączone w czasie krótszym niż 3 sekundy od wyłączenia, rozpoczyna się proces ściemniania. Po osiągnięciu najjaśniejszej (100%) lub najciemniejszej wartości (10%) pozostaje na tym ustawieniu przez ok. 2 sekundy, aby ponownie rozpocząć proces ściemniania.
Łatwa obsługa i funkcja pamięci
Jeśli podczas procesu ściemniania lampa świeci z żądaną jasnością, można zapisać natężenie światła za pomocą funkcji pamięci, wyłączając lampę. Jeśli ponownie włączysz lampę, będzie ona świecić z zapisaną jasnością, a ustawienie zostanie zachowane. To sprawia, że lampa wisząca LED jest nie tylko pięknym elementem dekoracyjnym, ale także funkcjonalnym i wygodnym w użyciu.
Wprowadź lampę wiszącą do swoich czterech ścian i ciesz się wspaniałym oświetleniem
Wprowadź imponującą lampę wiszącą do swoich czterech ścian i daj się zafascynować wspaniałym oświetleniem! Lampa wisząca LED to idealny wybór dla tych, którzy szukają luksusowego i nowoczesnego oświetlenia, które nie tylko oświetla pomieszczenie, ale także dodaje mu elegancji i stylu.
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5400Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 45W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Długość (cm) | 91 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | MELINDA |
| EAN | 4012248327593 |
| Wymiary opakowania (cm) | 96 x 39 x 26.5 |